12. kolo hádzanárskej extraligy mužov

22.11.2006 Celý región

Tatran Prešov - MŠK SIRS Považská Bystrica 35:29 (20:12)\r\nNajviac gólov: T. Mažár, Fuňak a Pekár po 6 - S. Mažár 6, Tůma a Krahulík po 5
vylúčení: 5 - 9
ČK: Krahulík a Straka (obaja Považská Bystrica) za tri vylúčenia
rozhodovali: Černý a Hippík
670 divákov

Hráči slovenského majstra by si mali za slabý výkon v prvom polčase strhnúť z rukávov logo Liga majstrov, súťaže, v ktorej len nedávno reprezentovali Slovensko. V obrane boli Považania častokrát deraví, v útoku si zasa nevedeli poradiť s výborným Bakšom v bráne Tatrana. Prešovčania ich navyše uchránili od vyššieho gólového polčasového prídelu tým, že aj oni toho v útoku pomerne dosť pokazili. Po výmene strán sa hra čiastočne vyrovnala, hráči obidvoch tímov si však vybíjali energiu skôr v rade tvrdých a nečistých osobných súbojov. Hostia dokázali už len čiastočne skorigovať konečný výsledok.

TJ Štart Nové Zámky - HC THP Topvar Topoľčany 29:17 (15:7)
Najviac gólov: Szücs 9, Bačík 4/2, Szapu 4 - Kľačanský 7/3, Ševčík 3
Pok. hody: 9/6 - 4/3
vylúčení: 6 - 8
ČK: Matušík (Topoľčany) za tri vylúčenia
rozhodovali: Gedeon a R. Rapač
500 divákov

ŠKP Bratislava - 1. MHK Košice 27:26 (15:12)
Najviac gólov: Pupík 8, Mikuš 5, Volentics 4/1 - Mazák 6, Faith 5, Guzy a Pecha po 4
Pokutové hody: 6/3 - 3/2
vylúčení: 6 - 6
rozhodovali: Karlubík a Struhár